Lajme

3 ishujt Ksamil kanë bukuri të pazbuluara në Shqipëri

“Europian Best Destination” ka ftuar turistët që të vizitojnë një ndër plazhet më të mira të Evropës për 2016. Bëhet fjalë për Ksamilin në Shqipëri.

“A jeni gati të zbuloni plazhet më të mira në Evropë? Ne ju sjellim një përzgjedhje të plazheve më të mira të kontinentit për t’u relaksuar, për të bërë festa, madje edhe vetëm për të ecur“- shkruan artikulli i një ndër agjencive me prestigjioze evropiane.

Duke i ftuar të gjithë turistët e “zjarrtë” të plazheve që të bëjnë gati valixhet, syzet dhe kremin e diellit, zbuloni disa nga plazhet-parajsë, përcjellin mediat e Tiranës.

Plazhi i Ksamilit gjendet në mesin e plazheve të tjera marramendëse të Kroacisë, Spanjës, Portugalisë, Ishulli i Korsikës, si dhe plazhet e fqinjëve tanë grekë dhe ato italianë.

“3 ishujt Ksamil kanë bukuri të pazbuluara të këtij vendi. Ata kanë mbetur jeshilë gjatë gjithë vitit dhe mund të aksesohen me varka të vogla. Por, ka raste që njerëzit shkojnë edhe me not. Ujërat e pastra në thellësi i bën plazhet përreth ishujve të jenë më të veçanta”, shkruan për plazhin në jug të Shqipërisë “Europian Best Destination”.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/3-ishujt-ksamil-kane-bukuri-te-pazbuluara-ne-shqiperi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.