Sporti

Cristiano Ronaldo i shton një Ferrari koleksionit të tij të makinave

Makina e re e futbollistit është një Ferrari F12 TDF dhe që kushton hiq më pak se 340 mijë funte

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo i cili njihet për pasionin e tij për makina ka njoftuar përmes rrjetit social Isntagram se ka blerë një makinë të re për të shtuar në koleksionin e tij.

Makina e re e futbollistit është një Ferrari F12 TDF dhe që kushton hiq më pak se 340 mijë funte. Ylli portugez i ka bërë këtë dhuratë vetës pas dy fitoreve që pati më kombëtaren dhe.

Ferranin me ngjyrë vishnje ai e zbuloi me anë të një fotoje që postoi në  Instagram dhe me mbishkrimin: ‘Mbërriti”