• Shqip
E Hënë 16 Korrik 2018 Shkarko App..
 • Shqip
menu

WHO’S WHO?

Erisa Ramaj

Të gjitha

 Sporti

Drita pëson me rezultat 0 : 3 nga Malmo

Drita e Gjilanit ka humbur  nga Malmo me rezultatin 0-3 ndeshjen e rrethit të parë kualifikues për në Ligën e Kampionëve, të luajtur në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Golin e tretë për suedezët e shënoi Rosenberg.

Rezultati i pjesës së parë ka qenë 0:2 në të mirë të mysafirëve, të cilët arritën të shënonin dy herë njëherë në minutën e 13-të me anë të Strandberg dhe në minutën e 39 ku shënoi Traustason.

Me këtë rezultat, Drita do ta ketë shumë të vështirë në ndeshjen e kthimit që luhet sot një javë në Malmo.

 

Reklamë
Reklamë
 • NR. FL NGA STATUSI
 • TK4100AntalyaLANDED 08:57
 • TK1017Istanbul - AtaturkARRIVED 08:35
 • EZS1483GeneveARRIVED 08:28
 • EZY4579BerlinARRIVED 08:24
 • WK402ZurichARRIVED 08:41
 • WK1406ZurichSCHEDULED 09:50
 • NR. FL NGA STATUSI
 • KM993MalteTAKE OFF 07:09
 • TK4101AntalyaSCHEDULED 09:25
 • EZS1484GeneveSCHEDULED 09:20
 • TK1018Istanbul - AtaturkSCHEDULED 09:25
 • EZY4580BerlinSCHEDULED 09:25
 • WK403ZurichSCHEDULED 09:35
Prishtina International Airport Adem Jashari