Sporti

Edhe Kasami drejt Superligës zvicerane

Sipas mediave angleze, Kasami pëlqehet nga skuadra zvicerane Grasshopper Zurich

Numri i futbollistëve shqiptarë mund të rritet edhe më shumë në Superligën zvicerane, raporton albinfo.ch.

Siç raportojnë mediat angleze, mesfushori shqiptar, Pajtim Kasami ka refuzuar skuadrën e Chievos për të luajtur në kampionatin italian.

Kasami i cili ka edhe një vit e gjysmë kontratë me Olympiacosin nuk është në planet e kësaj skuadre, ku trajner është Besnik Hasi.

Sipas këtyre mediave, Kasami pëlqehet nga skuadra zvicerane Grasshopper Zurich.

 

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/edhe-kasami-drejt-superliges-zvicerane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.