Kalendari

Familja Memedi dhe Ramadani presin të pame për nënën

Në lokalet e shoqatës "Sharri" në Romanshorn

 

Familja e Nagip & Emine Memedit nga Rorschacherbergu së bashku me familjen e Lazime & Mumin Ramadanit nga Kradolf,  hapin të pame me rastin e vdekjes së nënës.

E pamja mbahet të shtunën, më 20 maj 2017 prej orës 13.00-23.00 në lokalin e shoqatës Sharri në Romanshorn TG.

Adresa: Kreuzlingerstrasse 43
8590 Romanshorn

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/familja-memedi-dhe-ramadani-presin-te-pame-per-nenen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit20 Maj 2017
  • Ora13:00
  • LokacioniKreuzlingerstrasse, Romanshorn
  • Data e përfundimit20 Maj 2017 - 23:00