Kalendari

FC KOSOVA-FC WIL1900

E diel, 23.04.2017, ora 15:30 JUCHHOF 1, Vulkanstrasse 200, Zürich

2017_04_23_fck_sq

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/fc-kosova-fc-wil1900/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit23 Prill 2017
  • Ora15:30
  • Data e përfundimit23 Prill 2017 - 17:00