Sporti

Florijana Ismaili me golin e vitit

Goli i saj ishte ndër të tre të përzgjedhurit për golin më të mirë të vitit dhe futbollistja shqiptare ka fituar më së shumti gola

Futbollistja shqiptare, Florijana Ismaili po vazhdon të shkëlqejë në kampionatin zviceran, shkruan albinfo.ch.

Goli i saj ishte ndër të tre të përzgjedhurit për golin më të mirë të vitit dhe futbollistja shqiptare ka fituar më së shumti gola.

“Goli i sezonit 2016-2017. Goli i mrekullueshëm i Florijana Ismailit ka marrë më së shumti ‘like’ në votime online dhe ka fituar çminin “Goli më i mirë i sezonit”. Urime”, shkruhet në njoftimin e Federatës Zvicerane të Futbollit.

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/florijana-ismaili-me-golin-e-vitit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.