Sporti

Gashi në garë për dy çmime

Ai ishte në 18-shen më të mirë të javës, ndërsa goli i dytë i tij ka hyrë në garë për Golin më të mirë të javës në Kampionatin amerikan

Shkëlzen Gashi ka filluar të shkëlqejë sërish në kampionatin amerikan, shkruan albinfo.ch.

 

Gashi në ndeshjen e fundit kundër skuadrës San Jose, ku paraqitet Jahmir Hyka shënoi dy gola në fitoren e Colorados prej 3:0.

 

Ai ishte në 18-shen më të mirë të javës, derisa goli i dytë i tij ka hyrë në garë për Golin më të mirë të javës në Kampionatin amerikan.

 

Shkëlzen Gashi ishte futbollisti më i mirë i skuadrës së tij në edicionin e kaluar, kurse në fillim të këtij sezoni u përballë me disa lëndime.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/gashi-ne-gare-per-dy-cmime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.