Kalendari

Hapja e ekspozitës “Rrugëtimi i hyjneshave” dhe koncert “Shndërrimet e shpirtit”

 

URACULT CLASSICS
25. MARS 2017
ALTES PFANDHAUS KÖLN
 
18:00 – Hapja e ekspozitës “Rrugëtimi i hyjneshave”
SKULPTORJA: ARJETA MIFTARI
 
19:30 – KONCERT “Shëndërrimet e shpirtit”
FLAKA GORANCI –  Këndim
DESAR SULEJMANI – Piano
 
Mysafir: GRAMOZ GORANCI – Harmonikë

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/hapja-e-ekspozites-rrugetimi-i-hyjneshave-dhe-koncert-shnderrimet-e-shpirtit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit25 Mars 2017
  • Ora18:00
  • Data e përfundimit25 Mars 2017 - 22:00