Shkurt.ch

I bien mbi kokë pjesët nga ballkoni: Humb jetën punëtori nga Maqedonia

Bëhet e ditur se atij i kanë rënë mbi kokë pjesë të kangjellave të ballkonit të cilat i kishte shkarkuar nga kamioni

Duke bërë shkarkimin e kamionit të tij në Wülflingen të Winterthurit, ka humbur jetën një punëtor 50 vjeçar nga Maqedonia. Bëhet e ditur se atij i kanë rënë mbi kokë pjesë të kangjellave të ballkonit të cilat i kishte shkarkuar nga kamioni, shkruan nzz.ch. Plagët kanë qenë aq të rënda sa që ai ka vdekur në vendin e aksidentit.

Edne nuk dihen saktësisht shkaqet që kanë sjellë këtë aksident që ka ndodhur sot rreth orës 9 të mëngjesit, transmeton albinfo.ch. Ekspertët janë duke i zhvilluar hetimet lidhur me këtë. Krahas Policisë Kantonale, në këtë rast të rëndë janë inkuadruar edhe prokuroria, zjarrfikësit, shërbimet e shpëtimit, Instituti i forensikës dhe Suva.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/i-bien-mbi-koke-pjeset-nga-ballkoni-humb-jeten-punetori-nga-maqedonia/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.