Sporti

Lugano e dëshiron Kukelin

Në janar kishin marrë Armando Sadikun, i cili shkëlqeu, kurse tani janë vënë pas mesfushorit shqiptar, Burim Kukeli

 

Skuadra e Luganos është një destancion shumë i preferuar për futbollistët shqiptarë, shkruan albinfo.ch.

Në janar kishin marrë Armando Sadikun, i cili shkëlqeu, kurse tani janë vënë pas mesfushorit shqiptar, Burim Kukeli.

Skuadra zvicerane kërkon një mesfushor me përvojë dhe Kukeli shihet si një futbollist ideal për t’u përforcuar në afatin e verës.

Sipas mediave zvicerane, Kukeli nuk është në planet e Zurichut dhe mund të kalojë në Lugano.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/lugano-e-deshiron-kukelin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.