Fun

Modelet shqiptare shkëlqejnë në Nju Jork

Bëhet fjalë për dy modelet bukuroshe, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi, të cilat kanë qenë të pranishme në pasarelën e “Javës së Modës në Nju Jork

Në Nju Jork të SHBA-së po mbahet Java e Modës, ndër më të rëndësishmet në botë sa i përket modelimit, shkruan “TCH”.

 

Në këtë ngjarje shumë të rëndësishme kanë marrë pjesë edhe dy modelet shqiptare, të cilat kanë shkëlqyer në këtë event.

 

Bëhet fjalë për dy modelet bukuroshe, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi, të cilat kanë qenë të pranishme në pasarelën e “Javës së Modës në Nju Jork, transmeton albinfo.ch

 

Adrola ka qenë e përzgjedhura e stilistit të preferuar të motrave Karadashian për këtë sezon, LaQuan Smith.

 

E veshur me një xhup të zi, minifund dhe një palë çizme të gjata, modelja dukej e mrekullueshme, teksa pozonte për aparatet. Adrola dhe Xhesika janë dy personazhe të tjerë publik shqiptar që shkëlqejnë në arenën ndërkombëtare.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/modelet-shqiptare-shkelqejne-ne-nju-jork/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.