Fun

Mozaiku i Rita Orës me fara, për Rekordin Guiness

Për të realizuar këtë mozaik atij i janë dashur 2 mijë kilogramë fara dhe 11 orë punë. Alkent Pozhegu pretendon të hyjë në Librin e Rekordeve Guinness

Artisti nga Gjakova, Alkent Pozhegu pretendon të thyej edhe një rekord për Guinness, shkruan albinfo.ch.

 

Ai ka përfunduar mozaikun me fytyrën e këngëtares së famshme shqiptare, Rita Ora, dhe ky mozaik është punuar me fara, ka njoftuar ai në “Facebook”.

 

Për të realizuar këtë mozaik atij i janë dashur 2 mijë kilogramë fara, si dhe i janë dashur 11 orë.

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/mozaiku-i-rita-ores-me-fara-per-rekordin-guiness/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.