Sporti

Mustafi e quan lindjen e vajzës “trofeun më të rëndësishëm”

Ylli shqiptar i futbollit, Shkodran Mustafi, thotë se vajza e tij është trofeu më i madh dhe më i rëndësishëm i jetës së tij.

Mbrojtësi i përfaqësueses gjermane dhe i Arsenalit u bë baba për herë të parë në muajin korrik.

“Trofeu më i madh dhe më i rëndësishëm i imi”, ka shkruar ai si përshkrim të një fotografie me të bijën të publikuar në rrjetet sociale.

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/mustafi-e-quan-lindjen-e-vajzes-trofeun-me-te-rendesishem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.