Sporti

Ndihmoni Gashin me vota të luajë kundër Real Madridit

Është vetë skuadra amerikane, Colorado që ka shkruar në “Facebook” për të ndihmuar futbollistin shqiptar me vota që të luajë kundër Real Madridit

Gjatë verës yjet e Kampionatit amerikan do të luajnë kundër kampionit të Evropës, Real Madrid, shkruan albinfo.ch.

Skuadra e Colorado Rapids ka nominuar yllin shqiptar, Shkëlzen Gashin, si një nga futbollistët për të luajtur në këtë takim.

Është vetë skuadra amerikane, Colorado që ka shkruar në “Facebook” për të ndihmuar futbollistin shqiptar me vota që të luajë kundër Real Madridit.

Gashi shkëlqeu sezonin e kaluar për Coloradon dhe është një nga lojtarët më të paguar në kampionatin amerikan.

Votoni këtu për Shkëlzen Gashin:

https://www.coloradorapids.com/post/2017/06/03/all-star-vote