Sporti

Ndihmoni Gashin me vota të luajë kundër Real Madridit

Është vetë skuadra amerikane, Colorado që ka shkruar në “Facebook” për të ndihmuar futbollistin shqiptar me vota që të luajë kundër Real Madridit

Gjatë verës yjet e Kampionatit amerikan do të luajnë kundër kampionit të Evropës, Real Madrid, shkruan albinfo.ch.

Skuadra e Colorado Rapids ka nominuar yllin shqiptar, Shkëlzen Gashin, si një nga futbollistët për të luajtur në këtë takim.

Është vetë skuadra amerikane, Colorado që ka shkruar në “Facebook” për të ndihmuar futbollistin shqiptar me vota që të luajë kundër Real Madridit.

Gashi shkëlqeu sezonin e kaluar për Coloradon dhe është një nga lojtarët më të paguar në kampionatin amerikan.

Votoni këtu për Shkëlzen Gashin:

https://www.coloradorapids.com/post/2017/06/03/all-star-vote

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/ndihmoni-gashin-me-vota-te-luaje-kunder-real-madridit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.