In&Out

Në Cyrih lexohet shqip

Biblioteka Pestalozzi Hardau (Zürich) propozon rafte të tëra me literaturë dhe libra në gjuhën shqipe. Albinfo.ch ka zhvilluar një bisedë me drejtuesen e saj Suela Jorgaqi.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/ne-cyrih-lexohet-shqip/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.