Kalendari

Njoftim për të pame nga familja Qorri dhe Trena

Njoftohen të gjithë miqtë, bashkëveprimtarët dhe bashkatdhetarët në Zvicër, se të dielën nga ora 9:00 deri në ora 17:00, veprimtari i çështjes kombëtare, Shaban Qorri me djemtë dhe nipin Xhevahir Trena, hapin të pame për vëllaun, Shaqir Qorri nga fshati Rekë e Kaçanikut.

E pamja mbahet në xhaminë e Thunit, në rrugën Rampenstrqp 1, 3600 Thun (shumë afër stacionit të trenit në Thun). Për çdo rast mund të informoheni në numrin e telefonit: Tel: 076 606 65 91

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/njoftim-per-te-pame-nga-familja-qorri-dhe-trena/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit15 Janar 2017
  • Ora09:00
  • LokacioniThun
  • Data e përfundimit10 Janar 2017 - 1:00