Fun

Ora dhe Lipa publikojnë këngët më të reja

 

Viti 2016 ishte shumë i suksesshëm për këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa. Por, ato nuk e kanë ndërmend të ndalen, duke synuar tjera suksese, shkruan albinfo.ch.

 

Ora ka publikuar këngën e saj më të re, “Your Song”. Kjo ishte kënga e parë për të pas një viti.

 

Ajo e ka shpërndarë këngën në rrjetet sociale dhe ka marrë shumë komente pozitive.

 

https://www.youtube.com/watch?v=i95Nlb7kiPo

 

Edhe këngëtarja tjetër, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re, që titullohet “Lost in your light”.

 

Këtë këngë ajo e ka realizuar në bashkëpunim me këngëtarin Miguel. Ajo pritet që më 2 qershor të sjellë albumin e parë në karrierën e saj.

 

https://www.youtube.com/watch?v=r-AuLm7S3XE

 

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/ora-dhe-lipa-publikojne-kenget-me-te-reja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.