Shkurt.ch

Ora perfekte zvicerane që kushton 1.158.223 dollarë

E njohur si markë zvicerane e orëve “Greubel Forsey”, prezantoi modelin e saj të shkëlqyer “Greubel Forsey Grande Sonnerie”, për të cilën janë dashur më shumë se 11 vjet.

E projektuar dhe e mbuluar me titan, “Greubel Forsey Grande Sonnerie” përmban 935 komponentë, me një diametër prej 43.5 mm.

Çmimi i kësaj ore është 1,158,223 dollarë, dhe çdo vit do të prodhohen vetëm pesë orë të këtilla.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/ora-perfekte-zvicerane-qe-kushton-1-158-223-dollare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.