Sporti

Pas martesës, Xhaka rikthehet në stërvitje

Ishte vetë futbollisti shqiptar që njoftoi se është rikthyer në stërvitje, ku u shprehur i lumtur dhe me energji të reja

 

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka pas martesës me Leonitën, është rikthyer në stërvitje tek skuadra e Arsenalit, shkruan albinfo.ch.

Ishte vetë futbollisti shqiptar që njoftoi se është rikthyer në stërvitje, ku u shprehur i lumtur dhe me energji të reja.

Xhaka ishte transferuar vitin e kaluar nga Borussia Moenchengladbach, dhe pritet që të jetë një lojtar kyç i Arsenalit për sezonin e ardhshëm, ku kanë ambicie më të mëdha.

Ndërkohë, stërvitjeve ende nuk i është bashkuar Shkodran Mustafi, i cili ishte i angazhuar në Kupën e Konfederatave me Gjermaninë.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/pas-marteses-xhaka-rikthehet-ne-stervitje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.