Fun

Policia pas autorit që po “vizaton” vendkalime të reja këmbësorësh

Policia gjermane është vënë në kërkim të autorit, i cili po vizaton kalime “të reja” për këmbësorët dhe hapësira të reja parkimi, në Eppertshausen, në pjesën qendrore të vendit.

“Kjo nuk është një vepër e thjeshtë dhe ne mendojmë se kjo është e bukur”, tha zëdhënësi i stacionit të policisë në Darmstadt, përcjell albinfo.ch.

Vendkalimet e reja të këmbësorëve deri më tani u shfaqen në dy pika në qytetin me 6000 banorë dhe në një lokacion janë vizatuar hapësira të reja parkimi.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/policia-pas-autorit-qe-po-vizaton-vendkalime-te-reja-kembesoresh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.