Sporti

Reali fiton Superkupën e Evropës

Skuadra e Zinedine Zidanet fitoi 2 me 1 në ndeshjen e zhvilluar në Shkup të Maqedonisë

Real Madridi ka mposhtur Manchester Unitedin në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Evropës.

Skuadra e Zinedine Zidanet fitoi 2 me 1 në ndeshjen e zhvilluar në Shkup të Maqedonisë.

Casemiro dhe Isco shënuan golat për kampionin e Ligës së Kampionëve, ndërsa Romelu Lukaku shënoi golin e vetëm për fituesin e Ligës së Evropës.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/reali-fiton-superkupen-e-evropes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.