Fun

Rita i shpëton sulmit nga një bandë në Londër

Ajo ishte duke kaluar në një nga lagjet më të pasura të Londrës, kurse pas pak minutave janë dëgjuar të shtëna nga një grup kriminelësh, shkruajnë mediat angleze

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është e njohur për sukseset e saj në fushën e muzikës dhe modelimit.

Megjithatë, ajo i ka shpëtuar një sulmi të një bande kriminale në Londër. Ajo ishte duke kaluar në një nga lagjet më të pasura të Londrës, kurse pas pak minutave janë dëgjuar të shtëna nga një grup kriminelësh, shkruajnë mediat angleze, përcjell albinfo.ch.

Megjithatë, ajo ka shpëtuar pa lëndime, derisa nuk është raportuar as për të lënduar tjerë. Më pas ajo është shfaqur e relaksuar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjen dhe po e heton rastin në fjalë. Rita kishte kaluar vetëm rastësisht nga sulmi nuk kishte lidhje me të.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/rita-i-shpeton-sulmit-nga-nje-bande-ne-londer/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.