Fun

Rita i shpëton sulmit nga një bandë në Londër

Ajo ishte duke kaluar në një nga lagjet më të pasura të Londrës, kurse pas pak minutave janë dëgjuar të shtëna nga një grup kriminelësh, shkruajnë mediat angleze

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është e njohur për sukseset e saj në fushën e muzikës dhe modelimit.

Megjithatë, ajo i ka shpëtuar një sulmi të një bande kriminale në Londër. Ajo ishte duke kaluar në një nga lagjet më të pasura të Londrës, kurse pas pak minutave janë dëgjuar të shtëna nga një grup kriminelësh, shkruajnë mediat angleze, përcjell albinfo.ch.

Megjithatë, ajo ka shpëtuar pa lëndime, derisa nuk është raportuar as për të lënduar tjerë. Më pas ajo është shfaqur e relaksuar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjen dhe po e heton rastin në fjalë. Rita kishte kaluar vetëm rastësisht nga sulmi nuk kishte lidhje me të.