Të tjera

Rita Ora dhe Dua Lipa shkëlqyen në ‘Brit Awards’

Ato kanë marrë pjesë në ceremoninë e ‘Brit Awards’ dhe kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre

Dy këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore, shkruan albinfo.ch.

Ato kanë marrë pjesë në ceremoninë e ‘Brit Awards’ dhe kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre.

“Daily Mail” e ka vlerësuar Rita Orën si “perëndesha jeshile” pas paraqitjes së këngëtares shqiptare në tepihun e kuq të “Brit Awards”, derisa një yll i vërtet ishte edhe Dua Lipa.

Ndërkohë, Dua Lipa, ka publikuar video-klipin e këndës së saj më të re “Thinkin ‘Bout You”. Kënga e publikuar në mes të janarit ka marrë mjaft pëlqime që nga publikimi dhe ka qenë hit në shumë radio me famë në Angli, Amerikë, etj.

https://www.youtube.com/watch?v=PLDIhqMWH00

 

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/rita-ora-dhe-dua-lipa-shkelqyen-ne-brit-awards/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.