Të tjera

Shaqiri ia hedh valles në një dasmë shqiptare

Videon, ku shihet Xherdani Shaqiri duke vallëzuar vallen popullore, e ka publikuar këngëtari Valton Krasniqi, nga një dasmë në të cilën ai po këndonte.
Shaqiri duket se edhe di të performojë edhe në valle të dasmave shqiptare.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/shaqiri-ia-hedh-valles-ne-nje-dasme-shqiptare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.