E-Diaspora

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’

Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch.

Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte kishte probleme në mes burrit dhe gruas së tij, 45-vjeçare.

52-vjeçari ishte larguar nga shtëpia e tij, por u kthye sërish rreth orës 22:30 të shtunën. Vajza ka tentuar që të ndalojë babanë e saj në hyrje të shtëpisë, por ka qenë e kot.

Ai ka hyrë brenda, duke vrarë gruan dhe të dashurin e vajzës.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/shqiptari-vret-gruan-dhe-te-dashurin-e-vajzes-se-tij-ne-gjermani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.