Sporti

Sioni pas shumë futbollistëve shqiptarë

Pas Valon Behramit dhe Ermir Lenjanit, Sioni po kërkon edhe mesfushorin shqiptar, Ledian Memushaj

Sioni ka emëruar trajner Paolo Tramezzanin, ish-ndihmëstrajner në Kombëtaren shqiptare, dhe italiani po kërkon disa futbollistë shqiptarë.

Pas Valon Behramit dhe Ermir Lenjanit, Sioni po kërkon edhe mesfushorin shqiptar, Ledian Memushaj.

Memushaj luan për Pescarën që ka rënë në Serie B, dhe mesfushori kuqezi nuk dëshiron që të luajë në kategorinë e dytë të futbollit italian.

Bologna dhe Chievo janë interesuar për Memushajn, kurse së fundi garës i është shtuar edhe Sioni, që ka shumë ambicie në sezonin e ri.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/sioni-pas-shume-futbollisteve-shqiptare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.