Të tjera

Top 100 golat e vitit 2016

Shikoni 100 golat më të mirë në vitin 2016. Në mesin e tyre është renditur edhe ai i Xherdan Shaqirit, i shënuar në Kampionatin Evropian në barazimin 1:1 të Zvicrës dhe Polonisë.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/top-100-golat-e-vitit-2016/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.