Sporti

Trajneri zviceran e dëshiron Mehmedin

Sipas ‘kicker.de’, skuadra më e interesuar për Mehmedin është Nice, ku trajner është zvicerani, Lucien Favre

Sulmuesi shqiptar, Admir Mehmedi pritet që të largohet nga Leverkuseni në këtë afat kalimtar, raportojnë mediat ndërkombëtare, përcjell albinfo.ch.

Sipas ‘kicker.de’, skuadra më e interesuar për Mehmedin është Nice, ku trajner është zvicerani, Lucien Favre.

Kjo skuadër arriti sukses të madh sezonin e kaluar, duke u kualifikuar në Ligën e Kampionëve, dhe po kërkon disa futbollistë për t’u përforcuar, e njëri ndër ta është edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Zvicrës.

Mehmedi nuk kishte shumë hapësira në sezonin e fundit, kurse pas tij janë vënë Hamburg e Torino.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/trajneri-zviceran-e-deshiron-mehmedin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.