Kalendari

Vetëvendosje, tubime me bashkatdhetarë në Zvicër

Këtë fundjavë Qendra e Lëvizja VETËVENDOSJE! në Zvicër, organizon tubime me bashkatdhetarë në Lausanne, Bulle (FR) dhe Bernë.

16730318_726431400859346_632343551857272684_n

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/vetevendosje-tubime-me-bashkatdhetare-ne-zvicer/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit18 Shkurt 2017
  • Ora18:00
  • Data e përfundimit18 Shkurt 2017 - 20:00