Shëndeti

Votoni për filmin më të mirë “SmokeFree”

Janë në garë 17 filma konkurrues nga studentë dhe artistë të pavarur.

Krijuesit e këtyre të filmave të shkurtër  tregojnë për rreziqet shëndetësore që sjell pirja e duhanit.

Votimi do të jetë i hapur deri më 4 qershor ndërsa më 14 qershor juria do të vendosë për filimin më të mirë.

Përzgjedhjen e videos më të mirë mund ta bëni në ueb-faqen: www.smokefree.ch/film

Ndërsa videot e titruara në shqip mund t’i shihni më poshtë:

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/votoni-per-filmin-me-te-mire-smokefree/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.