FC Kosova debuton me fitore

Kosova e Cyrihut kthehet me fitore pas humbjes së pësuar javën e kaluar. Ekipi kosovar ka fituar me rezultat 3:1 ndaj Langenthalit dhe kështu renditet në pozicionin e 8-të të tabelës me dy humbje, dy fitore dhe një barazim