Kalendari

Filmi “Streha mes reve” në Essen të Gjermanisë

Për herë të parë regjisori i njohur Robert Budina do të jetë në Essen, në kinemanë Eulenspiegel për të prezantuar filmin e tij më të ri: STREHA MES REVE.

“Ju ftojmë të shikoni këtë film dhe të bashkëbisedoni direkt me regjisorin Budina në sallë për filmin dhe të ndani me të përshtypjet tuaja”, thuhet në njoftimin e organizatorëve, shkruan albinfo.ch.

Biletat blihen direkt në kinemanë Eulenspiegel. Për të perfituar biletën me çmimin preferencial prej 7 Euro, lutemi jepni kodin: IDEAL Freunde. Miresevini.

https://www.facebook.com/events/1330515740441962/

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit22 Shtator 2019
  • Ora15:30
  • LokacioniEulenspiegel Steeler Straße 212, 45138 Essen
  • Data e përfundimit22 Shtator 2019 - 18:30