Kosova

“Gjakova Summer Fest” sjell violinistin e njohur, Shkëlzen Doli

Shkëlzen Doli, violinisti i njohur, më 8 gusht do të mbajë shfaqjen e tij të shumëpritur në Gjakovë.

Ai premton se do të sjellë përvojë të paharrueshme për publikun.

“Kam nderin dhe kënaqësinë t’Ju ftoj në edicionin e parë të Festivalit “GJAKOVA SUMMER FEST”, i cili do të mbahet në nënqiellin e hapur në zemër të Gjakovës. Dy mbrëmje me artistë të përzgjedhur, të cilët do të përformojnë muzikën tonë të bukur shqipe nga anëmbanë vendit. Një ekstazë artistike, për të gjitha moshat”, ka njoftuar artisti.

Doli do të performojë në “Gjakova Summer Fest” që do të organizohet në Çarshi të Vjetër, përcjell albinfo.ch.

Gjakova Summer Fest do të mbahet më 8 dhe 9 gusht.