Hysaj nuk e pranon stolin, hyn në listën e shitjeve të Napolit

Elseid Hysaj po përgatitet tashmë për largimin e tij në fund të këtij sezoni, e me shumë gjasë është në listën e shitjeve të skuadrës së Napolit.  E gjithë kjo, për shkak të një prapaskene.  Sipas “Gazzetta dello Sport”, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare nuk ka pranuar të jetë zëvendësues në skuadër, ndaj dhe ka ardhur ky … Continue reading Hysaj nuk e pranon stolin, hyn në listën e shitjeve të Napolit