Lajme

Liridona Gjokaj, fotografja shqiptare në SHBA

Liridona Gjokaj është fotografja pasionante shqiptare në SHBA, transmeton albinfo.ch.

Ajo në një intervistë për New York Elite Magazine ka rrëfyer për jetën, eksperiencën dhe pasionin e saj për fotografinë.

Ajo flet edhe për projektet në të cilat është duke punuar.

Liridona është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në vitin 2016.

Me një karrierë të suksesshme, vitet e fundit fotografja shqiptare është vlerësuar me shumë çmime të rëndësishme, transmeton tutje albinfo.ch.

Liridona Gjokaj është vlerësuar me çmimin e fotografes më të mirë në Festivalin e Filmit në New York. Ajo ka fotografuar modele të njohura në Javën e Modës të organizuar në New York, SHBA.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI