Baseli e merr vendimin e madh për Edon Zhegrovën

Baseli e sheh të arsyeshëm ta aktivizojë opsionin e blerjes së përhershme të Edon Zhegrovës nga klubi belg Genk. Futbollisti nga Kosova u transferua në afatin kalimtar dimëror te Baseli në formë huazimi për një vit e gjysmë, dhe pas një fillimi të dobët, tashmë Zhegrova e ka zënë vendin e tij në formacionin titullar … Continue reading Baseli e merr vendimin e madh për Edon Zhegrovën