Muzikë

Rita Ora, ndër këngëtaret më të klikuara më 2018

Rita Ora është në mesin e 10 këngëtareve më të dëgjuara të vitit 2018.
Ajo është shpallur nga Official Charts këngëtarja e katërt më e klikuar e vitit 2018. Ndërsa dy këngë të Rita Orës janë më të kilikuarat në Top 10, transmeton albinfo.ch.
Rita ka ndarë lajmin me fansat në një postim në Instagram, duke e konsideruar një lajm të madh.
“Rezultatet janë wow. Artistja e katërt më e klikuar dhe 2 këngët më të dëgjuara të vitit 2018. Jam e nderuar që jam pjesë e kësaj liste”, shkroi këngëtarja.