Veliu reagon ndaj Abdixhikut për shkarkimin, vendimin e quan jo ligjor dhe të pavlerë

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), në mbledhjen e Kryesisë, ditë më parë mori vendim që Agim Veliu të shkarkohet nga kreu i degës së LDK-së në Podujevë. Ndaj këtij vendimi të dielën ka reaguar Veliu. Në një shkrim në rrjetin social Facebook, ka thënë se Kryesia Qendrore e LDK-së marrë ...

 Lajme të tjera

Reklamë

Koronavirusi: çast pas çasti

Reklamë
Dosje

Shqipëria përtej bregdetit

Albusniess

Reklamë
Reklamë
Reklamë

Receta shqiptare gatimi

 SHOQATAT