Lajme

Tërmet i vogël në Shijak, lëkundjet ndjehen në Tiranë

Një tërmet i lehtë me magnitudë 3 i shkallës rihter sapo ka rënë në Shijak.

Epiqendra ka qenë 14 kilometra larg Shijakut, 31 kilometra larg Tiranës dhe është ndjerë pak edhe në kryeqytet, përcjell Albinfo.ch