Futboll

Albinfo.ch ju sjell atmosferën në Prishtinë, para dhe gjatë ndeshjes Kosovë-Zvicër

Platforma mediale albinfo.ch online&print ju sjell atmosferën në formatin video: https://www.facebook.com/albinfo.ch/videos/3547994962187321