LIFESTYLE

Bebe Rexha flet për turneun e Jonas Brothers

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka thënë se ndihet shumë e emocionuar që po afron data e fillimit të turneut të Jonas Brothers me “Hapiness Begins”.
Në një intervistë të shkurtër për “Bang Showbiz”, Bebe Rexha ka thënë se mezi pret të takojë aktoren e njohur e “Game of Thrones”, Sophie Turner dhe yllin e “Baywatch’”, Priyanka Chopra, përcjell albinfo.ch.
“Do të jetë e paparë”, ka thënë ajo. Bebe ka marrë pjesë edhe në turneun e Brother kur publikoi këngën ‘Jealous’. Prej atij momenti ajo u zgjodh që të bëjë hapjen e turneut të tij.