LIFESTYLE

Leonita Lekaj, njëra nga bukuroshet e Botërorit

Te Zvicra më e bukura është përzgjedhur gruaja e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e cila do të jetë afër Xhakës në Rusi

Kampionati Botëror fillon sot me ndeshjen ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite, derisa gratë dhe të dashurat e futbollistëve do të jenë aty për t’i përkrahur.

Mediat ndërkombëtare kanë zgjedhur ato më të bukura të secilës Kombëtare pjesëmarrëse, përcjell albinfo.ch.

Te Zvicra më e bukura është përzgjedhur gruaja e Granit Xhakës, Leonita Lekaj, e cila do të jetë afër Xhakës në Rusi.

Lekaj është në listë me Shakirën apo Georgina Rodriguez, të dashurën e Ronaldos, dhe Pilar Rubio, gruaja e Sergio Ramos.

Ndeshja e parë e Zvicrës do të jetë ndaj Rusisë të dielën, ku Lekaj sigurisht do të jetë në shkallët e stadiumit.