Lifestyle

Loredana udhëton më shpesh drejt Kosovës, arsyeja është e kuptueshme

Reperja e njohur kosovare, Loredana, ka ndarë së fundmi disa foto nga vendlindja e saj, duke treguar se ka udhëtuar sërish drejt Kosovës.

Ajo shfaqet në aeroport dhe më pas në mal, duke huazuar dhe pasionin e fundit të Mozzik, i cili ka ngjitur alpe të ndryshme.

“Kthim tek rrënjët”, ka shkruar Loredana krah postimit të fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e ndjekësve të reperes.

Kujtojmë se javët e fundit Loredana dhe Mozzik kanë qenë kryefjala e mediave rozë, për shkak se u fotografuan duke darkuar së bashku me Kidën.

Dyshja ka lënë të kuptohet se tashmë janë rikthyer sërish me njëri-tjetrin, ndonëse vetë ata kanë zgjedhur të mos pohojnë ende asgjë publikisht.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI