Lifestyle

Reperi Gashi vallëzon me këngë shqipe në Zvicër

Reperi shqiptar, G4shi, prej vitesh jeton dhe vepron Shtetet e Bashkuara Amerikës, aty ku edhe po e ndërton karrierën e tij muzikore. 

Ai ka treguar edhe shumë herë tjera se e do shumë kulturën shqiptare dhe këtë gjë e ka vërtetuar edhe videon e fundit publikuar InstaStory, ku shihet teksa kërcen me plot entuziazëm me këngë shqipe, shkruan telegrafi, përcjell albinfo.ch. 

Siç shihet, ai ka qenë duke performuar në Zvicër dhe në një moment shfaqet duke kërcyer nën ritmet e muzikës shqiptare. 

Reperi shqiptar, G4shi, prej vitesh jeton dhe vepron Shtetet e Bashkuara Amerikës, aty ku edhe po e ndërton karrierën e tij muzikore.