Lajme

Xhaka i shënon super gol Chelseat

Arsenali po e mposhtë Chelsean.

Rezultati i 45 minutave të parë është 2-0 në favor të Gunners.

Golin e parë e shënoi nga penalltia Lacazette.

Të dytin e realizoi shqiptari Granit Xhaka, nga gjuajtja e lirë. Xhaka realizoi një super gol në derbin londinez, shkruan albinfo.ch.

Ai u kritikua kohët e fundit për kartonin e kuq dhe formën jo të mirë, por ky gol ishte i jashtëzakonshëm.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI