Sporti

Fejohet Ermir Lenjani

Ermir Lenjani është fejuar të shtunën. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lenjani në rrjetet sociale

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani është fejuar të shtunën. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lenjani në rrjetet sociale, raporton albinfo.ch.

Ai ka publikuar tri fotografi në rrjetet social, duke treguar se është fejuar, derisa nuk tregon se ku është mbajtur ceremonia.

Lenjani pritet që të kthehet në Zvicër te Sioni, pas një aventure të pasuksesshme në Francë.

 

 

 

 

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/fejohet-ermir-lenjani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.