Shqiperia

Aksident në Rrugën e Kombit në Shqipëri, bora vështirëson qarkullimin

Reshjet e dëborës kanë nisur edhe në Rrugën e Kombit, ku për pasojë ka prezencë akulli.

Një automjet ka dalë nga rruga afër traut, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale të mjetit, fatmirësisht pa lëndime në njerëz.

Në këtë automjet po udhëtonin tre anëtarë të një familjeje. Siç duket nga pamjet e siguruara nga Vizion Plus, makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bankinën anësore.