Fun

Bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa e krushqi (VIDEO)

Shqiptarët kudo që jetojnë, nuk i harrojnë traditat e tyre.

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa.

Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Video e publikuar në Facebook ka marrë shumë komente, duke shkaktuar shumë reagime, derisa gjithashtu është shpërndarë shumë.

Dhëndri shihet afër nuses, derisa familjarët këndojnë dhe duken të lumtur për dasmën e tyre.

Videoja:

Qka mendoni ju ? Kjo ka ndodh ne gjermani airoport Hannover ???‍♀️

Publiée par Nuset – Çiftet Shqiptare sur Mercredi 10 janvier 2018