Fun

Dua Lipa, në finalen e Ligës së Kampionëve

Sukseset për këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipa, nuk kanë të ndalur. Ajo do të performojë në ceremoninë e hapjes së finalen së Ligës së Kampionëve, ku pritet të ndeshen Real Madridi dhe Liverpooli, përcjell albinfo.ch.

Lajmi është konfirmuar nga vetë UEFA, me anë të një postimi në Facebook, ku edhe është publikuar një video. “Kemi një tjetër artiste që do të pushtojë skenën e sivjetme të finales së Ligës së Kampionëve. A mund t’ia qëlloni kush është?”, ka shkruar UEFA në faqen zyrtare në Facebook, derisa në video shihej Dua dhe dëgjohet në sfond kënga “New Rules”.

https://www.facebook.com/ChampionsLeague/videos/2023146794398439/?t=1


 Të tjera nga Fun